Ana Darüşşafaka Ailesi Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Yapısı

Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Yapısı

Yönetim Kurulu (Asil Üyeler)
M. Talha Çamaş Başkan 06.04.2013
B. Fırat Tekin Başkan Vekili 06.04.2013
Adnan Dovan Başkan Vekili 06.04.2013
Orhan Cem Sayman Üye 06.04.2013
Tunçer Gömeçli Üye 06.04.2013
Beşir Özmen Üye 06.04.2013
R. Engin Akçakoca Üye 06.04.2013
Davut Ökütçü Üye 06.04.2013
Prof. Dr. Lütfü Telci Üye 06.04.2013
Sertaç Sezgin Ökten Üye 06.04.2013
Mükremin Altuntaş Üye 06.04.2013
Doç. Dr. Osman Reha Yolalan Üye 06.04.2013
Mustafa Uğur Demirci Üye 06.04.2013
Z. Batuhan Aydagül Üye 29.03.2014
Güniz Çelen Üye 29.03.2014
Yönetim Kurulu (Yedek Üyeler)
Mehmet Hakan Tahiroğlu Üye 06.04.2013
Dr. Murat Dayanıklı Üye 29.03.2014
Bülent Topbaş Üye 06.04.2013
Feza Ökten Koca Üye 06.04.2013
Mehmet Erktin Üye 29.03.2014
Denetim Kurulu (Asil Üyeler)
A. Kamil Uzun Üye 21.03.2009
A. Levent Tumlu Üye 21.03.2009
Cem Şipal Üye 21.03.2009
Denetim Kurulu (Yedek Üyeler)
Ahmet Kavas Üye 21.03.2009
Ş. Ali Selek Üye 24.03.2012
Bülent Topbaş Üye 21.03.2009
Haysiyet Divanı
Talip Duranyıldız Üye 25.03.2006
Dr. Bülent F. Akınsal Üye 06.04.2013
Mithat Günay Yazgıç Üye 05.04.2008
İsmet Kasapoğlu Üye 21.03.2009
Halit Yurdal Tilki Üye 21.03.2009