Ana Haberler Darüşşafaka Basketbol Kampı 2018

Darüşşafaka Basketbol Kampı 2018

1321
0
PAYLAŞ

YER:                                MUĞLA –BODRUM HOLIDAY RESORT HOTEL(HERŞEY DAHİL KONAKLAMA)
TARİH:                            26 Haziran-1 Temmuz 2018
KATILIM:                        08-17 YAŞ ARASI SPORCULAR(2002-2010 DOĞUMLULAR ARASI)
SON KAYIT TARİHİ:      10 HAZİRAN 2018
FİYAT                              1900 TL (Herşey Dahil Konaklama -Ulaşım Hariç)

Basketbol Yaz Gelişim Kampımıza katılan takımlarımız hergün yapacakları maçlar ile sezon öncesinde eksikliklerini görecek ve maç tecrübesi yaşama şansına sahip olacaklardır. Basketbol kampları çocuklarımızın ve gençlerimizin kendi çevresinin dışındaki dünyayı keşfetmeleri için bir fırsattır. Bir aile olarak çocuğunuza sunacağınız kamp tecrübesini yaşama fırsatı başka hiçbir eğitsel ortamla kıyaslanamaz. Basketbol Koçlarımız Darüşşafaka Spor Kulübünün lisanslı antrenörleridir. Koçlarımız basketbol eğitiminin yanı sıra kampçılık tecrübeleri ile de kampçılarımıza destek olacaklardır.

ULAŞIM
Kamplarımızda ulaşım uçak ile gerçekleşmektedir. Uçak bileti sporcu velisi tarafından alınır. Ulaşım esnasında ve sonrasında aileler telefon ve mesaj aracılığı ile bilgilendirilirler. Uçak ile ulaşım da sporcularla beraber antrenörlerimiz beraber seyahat edeceklerdir.

UÇAKLA ULAŞIM- GİDİŞ-26 HAZİRAN 2018 SAAT 10.35TK

DÖNÜŞ-1 TEMMUZ 2018 SAAT 12.50 TK

(THY İLE YEŞİLKÖY ATATÜRK HAVALİMANI)

SAĞLIK HİZMETLERİ: Kamp tesislerimizde 24 saat hizmet veren sağlık merkezi ve sağlık personeli mevcuttur. Kampta görevli tüm eğitmenlerimiz ilkyardım ve acil müdahale bilgisine sahiptirler. Sakatlık veya bir günü geçen hastalıklarda aileye mutlaka bilgi verilir. Kamp öncesinde kampçıların sağlık durumları hakkında detaylı bilgi alınmakta ve herhangi bir hastalığı ve ilacı varsa kamp dosyasına işlenmektedir.

AKTİVİTELER: Basketbol kampında aktivite olarak havuz oyunları, sinema geceleri, disko ve eğlenceler, çeşitli animasyonlar, futbol ve şehir gezileri de mevcuttur.

SERTİFİKA: Tüm sporcularımıza kamp sonunda katılım sertifikası, turnuva madalyası ve kamp CD si verilir.

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.