Ana Haberler Basketbol İbrahim Kutluay: Darüşşafakalı çocukların yüzündeki tebessüm bizim başarılarımızdan daha önemli

İbrahim Kutluay: Darüşşafakalı çocukların yüzündeki tebessüm bizim başarılarımızdan daha önemli

İbrahim Kutluay NTV Spor’da yayınlanan Euroleague Özel programına katıldı.

1918
0
PAYLAŞ
Kutluay Eurolegaue katılımı hakkında önemli açıklamalarda bulunurken, şu açıklamalarda bulundu;

“Darüşşafaka 150 yıllık bir müessese 101 yıllık bir spor kulübü. Bugün binlerce çocuğa yuva olmuş kucak açmış bir müessese. Biz Doğuş Grubu olarak Darüşşafaka ile işbirliğine imza attığımız ilk günden itibaren tamamen tüm plan ve programımızı Avrupa Kupası oynamak, Euroleague’e katılmak üzere programlamıştık.

Tekrar söylemek istiyorum Darüşşafaka Cemiyeti’nin kucak açtığı o binlerce çocuğun yüzündeki en ufak bir tebessüm bizim tüm takım başarılarımızdan çok daha önemli. Bugün o çocukların gülümsemesini görmek, onlara bir Avrupa Kupası maçı izlettirmek bir Barcelona’yı bir Real Madrid o salonlara getirip o çocuklarımıza bu imkanları sağlandığını görmek bizim için tüm sportif başarıdan çok daha önemli.

Şimdi biz Oyunda Kal projesini hayata geçirdiğimizde çocukları basketbola yönlendirmek için bir çok etkinlik yaptık. Euroleague’in One Team adı altında bir sosyal sorumluluk projesi var bu One Team ile Oyunda Kal’ı biz birleştirip daha geniş kitlelere bu platformu yaymak için bir işbirliği yapacağız.”

Basketdergisi

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.